Ubezpieczenia dla Firm


Podstawowe rodzaje ubezpieczeń zostały rozróżnione przez ustawę o działalności ubezpieczeniowej i tak na jej podstawie wyróżniamy ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Ubezpieczenia majątkowe to nic innego jak ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej. Do najbardziej popularnych ubezpieczeń tej grupy zaliczamy:

- ubezpieczenie mieszkań, domów oraz pozostałych budynków
- ubezpieczenie AC
- obowiązkowe ubezpieczenia budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego

Ubezpieczenia te mają na celu zabezpieczenie majątku na wypadek uszkodzenia, zniszczenia lub też utraty na skutek różnych zdarzeń losowych jak np.pożar, powódź czy gradobicie. W przypadku ubezpieczeń OC mają one na celu ochronę w przypadku, gdy wyrządzimy komuś szkodę i jesteśmy zobowiązani do jej naprawienia.

Ubezpieczenia dla firm - zabezpiecz swój biznes

Ubezpieczenia majątkowe są skierowane do właścicieli firm, którzy dla swojego mienia poszukują kompleksowej ochrony. Pomagają one zabezpieczyć się od strat związanych pożarem i innymi zdarzeniami losowymi, a także od włamań z kradzieżą. Jeśli więc jesteś prężnie działającą firmą bądź też dopiero co stawiasz pierwsze kroki w drodze na szczyt danej branży warto jest pomyśleć o kompleksowym ubezpieczeniu majątku.

Nie zwlekaj, ubezpiecz firmę już dziś

Nasza firma posiada atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią jeszcze dziś. Nie znamy dnia ani godziny, kiedy nasz majątek może zostać narażony na działanie różnych, niekorzystnych zdarzeń losowych dlatego też jest to najwyższy czas, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twoich pracowników.

Logo compensa

Logo warta

Logo allianz

Logo generali

Logo pzu

Logo ergohestia