Ubezpieczenia Majątkowe


Niespodziewane wypadki, klęski żywiołowe czy kradzieże to najczęstsze przyczyny uszkodzenia lub utraty mienia. Odszkodowania w takich sytuacjach zapewniają dwuczłonowe ubezpieczenia majątkowe w skład których wchodzą:


- ubezpieczenie mienia
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Jeśli w Twoim domu dojdzie do pożaru, dach zostanie zerwany przez wichurę lub woda zaleje piwnicę w czasie powodzi wypłacimy Ci odszkodowanie pokrywające koszty prac remontowych. Pomimo iż ubezpieczenie majątkowe dotyczy głównie domów oraz mieszkań (również wynajmowanych), może obejmować także innego rodzaju mienie.

Do najczęściej ubezpieczanych przez naszych klientów należą:

- domki działkowe
- wyposażenie mieszkania (sprzęt elektroniczny, meble, dzieła sztuki, biżuteria itd.)
- pojazdy mechaniczne
- rowery
- surowce
- maszyny
- uprawy rolne
- pomieszczenia gospodarcze
- garaże

Drugi człon ubezpieczenia majątkowego dotyczy odpowiedzialności cywilnej za zniszczone mienie. Innymi słowy, decydując się na nasze ubezpieczenie nie musisz więcej obawiać się konsekwencji związanych z zalaniem mieszkania sąsiada czy też uszkodzeniem jego samochodu czy roweru. Zapewniamy również wypłatę stosownego odszkodowania w przypadku utraty zdrowia lub nawet życia przez inną osobę w skutek działania naszych klientów.

Nasza firma posiada atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową zadowalająca wszystkich klientów bez względu na ich oczekiwania. Indywidualne podejście do każdej umowy ubezpieczeniowej umożliwia dostosowanie jej do potrzeb klienta i zapewnienie mu spokoju o posiadanie mienie i konsekwencje za wyrządzone straty.

Logo compensa

Logo warta

Logo allianz

Logo generali

Logo pzu

Logo ergohestia